עיר בעלייה: השכונות המובילות בראשון לציון שחייבים להכיר

שכונות בראשון לציון

ראשון לציון מחולקת לראשון מזרח (מזרחית לכביש 4) ולראשון מערב (מערבית לכביש 4), למעשה החלוקה המדויקת היא ראשון מזרח, ראשון מרכז וראשון מערב.
הצצה לשכונות הפופולאריות בהן הנכם עשויים ליהנות ממציאות נדל"ן.

משהו טוב עובר על העיר ראשון לציון.
מעבר להיותה אחת מהערים הגדולות והמרכזיות בישראל המשמשת כמרכז מגורים ותעסוקה עבור מאות אלפי אזרחים, ניכר כי גם עבור משקיעי הנדל"ן ומשפחות המעוניינות בשיפור איכות החיים, הרי שמדובר באחת הערים בעלות הפוטנציאל הגבוה ביותר במטרופלין גוש דן בפרט ובארץ בכלל.

לכך יש להוסיף מספר מהלכים אסטרטגיים שצפויים למנף את ראשון לציון בשנים הקרובות, לרבות עתודות בנייה משמעותיות שצפויות להתפנות כתוצאה מהמעבר המתגבש של מחנה צריפין לדרום הארץ.
בנוסף, ראוי לציין גם את מתחם ה-1000  שנבנה בימים אלו ועתיד למצב את העיר כאחד ממוקדי התעסוקה המתקדמים בישראל, תוך מתן דגש על תעשיית ההיי-טק ומוסדות פיננסיים בולטים, שמצידם יצביעו ברגליים ויוכיחו את אמונם בעיר.

כאמור, בעוד מרבית עסקאות הנדל"ן בשני העשורים האחרונים התרחשו במערב העיר המתאפיינת בבנייה חדשה, מבינים כיום גם משקיעי הנדל"ן וגם משפחות המחפשות אחר אופציה אידיאלית למגורים, כי שכונות מזרח ומרכז ראשון לציון הן הדבר החם הבא.   

בין השכונות הבולטות ששווה לתת עליהן את הדעת: שכונת נווה הדרים הניחנת בתמהיל של בתים ישנים יחד עם פרויקטים חדשים, שכונת רמז הוותיקה הנמצאת בשנים האחרונות בתהליכי פיתוח אינטנסיביים בהובלת העירייה (מוכרת כשכונת המערב הוותיק), דרך שכונת כצנלסון בה ניתן למצוא מגוון של פרויקטים במסגרת התחדשות עירונית ושכונה חדשה במשולש ז'בוטינסקי, שכונת צוריאל (מרום ראשון) החדשה והאיכותית, שכונת ראשונים (גן-נחום) המתחדשת, שילוב של ראשון הוותיקה עם תנופת בנייה חדשה, כמו גם שכונת רמב"ם, השכונה הגדולה ביותר בראשון לציון כיום, המציגה שילוב מנצח בין מבנים היסטוריים בעלי ערך לאוכלוסייה צעירה ותוססת.

על מנת ליהנות מההזדמנויות העסקיות הגלומות בשכונות המובילות בראשון לציון, בדגש על מזרח ומרכז העיר, רצוי שלא לסמוך רק על עצמכם.
זה הזמן לפנות למתווך מקצועי, יועץ נדלן שמתפקידו לשמש כיד ימינכם לאורך כל הדרך, החל משלב איתור הנכס המתאים תוך התאמה מדויקת על פי צורך אישי, סיוע בתכנון כלכלי של העסקה המתגבשת והכרת שוק הנדל"ן המקומי.
שכירת שירותיו של מתווך שכזה הינה צעד מושכל, ולו בשל העובדה כי הנכם זוכים לנצל את הידע והניסיון שצבר במרוצת השנים, וכך להימנע מביצוע טעויות קריטיות שעלולות לעלות לכם בלא מעט זמן וכסף. תפקידו של המתווך הוא להיות העיניים והגב שלכם!

מחפשים משרד תיווך נדל"ן בראשון לציון והסביבה? – כנסו פרופיט נדל"ן ⇐
צפו במאגר הדירות בראשון לציון ⇐

אז אם חיפשתם בגוגל – שכונות בראשון לציון – הגעתם למקום הנכון כי משרדנו הינו בעל מאגר רחב של נכסים למכירה ולהשכרה בראשון לציון, רחובות והסביבה.

שתפו את הפוסט

פוסטים נוספים בבלוג

איתור גוש חלקה בראשון לציון

איתור גוש חלקה הוא חלק במערך לזיהוי ומיפוי נכסים בישראל.
הקרקעות בארץ מחולקות לאזורים ותתי אזורים (גוש ובו חלקות).
מרשם הגושים והחלקות מיושם מתקופת המנדט הבריטי.

קרא עוד »

טיפול בדירות מירושה

כשמחברים יחדיו בעלי מקצוע מומחים בתחומם ניתן לתת שירות נרחב עם התמקצעות בנושאים מגוונים כגון: יידע במיסוי, יידע משפטי, כלכלי, תכנוני, משפחתי: זה השירות והליווי שתקבלו ממשרד תיווך פרופיט.

קרא עוד »

מכירת דירה שהתקבלה בירושה

מחזיקים בדירה שהתקבלה בירושה?
מתלבטים אם למכור את הדירה או להמשיך להחזיק בה?
מה צריך לקחת בחשבון? איך תימנעו מהפתעות? המאמר הבא הוא בדיוק בשבילכם.

קרא עוד »

דירות בראשון לציון 2023

העיר ראשון לציון נמצאת בתנופת בנייה מתמדת.
ראשון לציון ידועה בחלוקה שלה למערב ומזרח.
כביש 4 מפריד בין החלק המערבי לחלק המזרחי.
ראשון לציון מזרח מכילה את השכונות הוותיקות של העיר "ראשון הוותיקה", והיא מאופיינת גם בבנייה ותיקה, פרויקטים רבים של התחדשות עירונית ושכונות חדשות שנבנות לאורך השנים (כולל שכונות חדשות שנבנות במקום הבסיס הצבאי צריפין).

קרא עוד »

דירות למכירה בראשון לציון ללא תיווך

בשעה טובה החלטתם למכור דירה. אתם מעוניינים לשדרג, מעוניינים לשנות מיקום מגורים, ירשתם נכס ואתם מעוניינים למכור אותו, מה עושים?
ראשית עליכם להחליט אם תנהלו את מכירת הנכס או שתעבירו את הניהול למתווך.
דירות בראשון ללא תיווך – המדריך המלא ששווה לקרוא.

קרא עוד »
דילוג לתוכן